„Znajdź pomysł  na siebie”  – to program ewnagelizacyjno-motywacyjno-profilaktyczny realizowany w ramach koncertu zespołu Full Power Spirit. Zespół po raz kolejny zagrał w Namysłowie. W zeszłym roku koncertował w kościele p. w. św. Franciszka z Asyżu.  Full Power Spirit to grupa muzyczna tworząca głównie muzykę chrześcijańską w rytmie hip-hopu Tym razem dnia 24 listopada w Namysłowskim Domu Kultury zgromadzili  się uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.  Z naszej szkoły na koncert we wtorek na godz.12.30 do NOKU – udali się uczniowie  z klas III a, III c oraz II c, pod opieką nauczycieli: Elżbiety Wodzianej, Sebastiana Koniecznego i Wojciecha Chwiołki.  Lider zespołu zachęcił uczniów do refleksji nad definicją szczęścia, sam uznając je za dokonywanie właściwych wyborów w życiu. Podczas ponad godzinnego spotkania mówił młodzieży o tym, gdzie warto szukać: szacunku, miłości i akceptacji. Program zawierał  elementy profilaktyki antyalkoholowej i antynarkotykowej, głównym założeniem koncertu było ukazanie wartości życia, przyjaźni i wiary jako alternatywy dla agresywnych zachowań. W trakcie swojej działalności zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów na terenie całego kraju, a także poza granicami Polski.