„Zmieniamy się dla Was” – film promujący naszą szkołę

W minionym tygodniu powstawał w naszym gimnazjum film, w którym prezentujemy naszą szkołę. Jej atuty, codzienność i pasje naszych uczniów. Grupa młodych miłośników sztuki filmowej pod opieką pań Agnieszki Długokęckiej-Kardaś i Anny Maciejewskiej pracowała w pocie czoła dźwigając tam i z powrotem po całej szkole ciężki sprzęt filmowy. Odwiedzali kolejne klasy, miejsca w naszej placówce, rejestrując pracę naszych uczniów i nauczycieli. Było trochę przy tym zamieszania i wiele zabawy dla wszystkich. Chcieliśmy pokazać, jak żyjemy i pracujemy na co dzień w naszym gimnazjum, co nas interesuje, bawi, czym możemy się pochwalić na zewnątrz. A możemy przed wszystkim naszymi wspaniałymi uczniami, którzy są twórczy, utalentowani, pracowici i wyjątkowi. Mamy także wspaniałych pedagogów, którzy są pasjonatami swojego zawodu. To wszystko widać na naszym filmie. Zapraszamy do jego obejrzenia na platformie Daily Motion. Po dobie od umieszczenia tam naszego filmu obejrzało go już 618 osób, co jest ogromnym sukcesem. Docierają do nas opinie, że nasze dzieło podoba się i jest przyjmowane z życzliwością i ciekawością.

W filmie udział wzięli:

Uczniowie i Nauczyciele Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie

(w szczególności Jakub AdamczykJ)

Gościnnie: Nikodem Brycki (nasz przyszły pierwszoklasista)

Operator kamery: Olga Kwiecień

Scenariusz i reżyseria: Agnieszka Długokęcka – Kardaś i Anna Maciejewska