Wrzesień 2020

Drodzy Rodzice,

zgodnie z informacją umieszczoną tydzień temu proponujemy Państwu kilka stron internetowych z ciekawymi materiałami dla Waszych pociech z zakresu języka angielskiego i informatyki.
Znajdą Państwo tam między innymi gry, piosenki, malowanki, filmiki i wiele innych ciekawych i edukacyjnych materiałów, które pozwolą pożytecznie spędzić czas Waszym dzieciom i zdobyć nowe umiejętności i poszerzyć ich wiedzę.

British Council Learning English Kids

Games to learn English

ESL Games

Code Master

Blocky games

Blocky maze

mBlock – po kliknięciu w zakładkę Software jest kilka gier do wyboru. Niektóre z nich wymagają instalacji.

Codemoji – workshop

Codemoji – playground

Mamy nadzieję, że nasze propozycje okażą się ciekawe.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez e-dziennik.

Wychowawcy świetlicy: A. Świlak, A. Długokęcka-Kardaś, M. Troska, M. Mysiorek, B. Łabowska