X JUBILEUSZOWY POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

W dniu 18 listopada bieżącego roku nasi utalentowani recytatorsko uczniowie brali udział w X Jubileuszowym Powiatowym Konkursie Recytatorskim zorganizowanym przez Zespół Szkół Rolniczych w Namysłowie. Tegoroczna edycja konkursu była poświęcona poezji miłosnej. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas II:   Natalia Miarka z IIb, która recytowała wiersz Ewy Lipskiej „Wolny przekład z Szekspira”, Zofia Kot z IIb  interpretowała tekst Miry Kuś „Miłość” oraz Kacper Sumiński z IId z wierszem Adama Mickiewicza „Niepewność”. Nasi uczniowie zaprezentowali bardzo wysoki poziom umiejętności recytatorskich oraz wspaniałą interpretację uczuciową przedstawianych tekstów. Jednak największy sukces odniosła Zosia Kot przygotowywana pod kierunkiem pani Anny Maciejewskiej, która dzięki wykorzystaniu swego talentu aktorskiego, zachwyciła komisję i  w kategorii gimnazjów  zajęła  I miejsce. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!