WYNIKI KONKURSU WALENTYNKOWEGO

Konkurs Walentynkowy rozstrzygnięty!

Mamy zaszczyt ogłosić listę laureatów Konkursu Walentynkowego, organizowanego przez Samorząd Uczniowski w naszym gimnazjum. W konkursie mógł wziąć udział każdy uczeń, a wystarczyło do dnia 20 lutego dostarczyć swoje autorskie prace w następujących kategoriach: list miłosny, kartka walentynkowa, miłosny sms, miłosny wiersz. Spośród prac, które do nas napłynęły, komisja w składzie: p. Małgorzata Górniak, p. Magdalena Gawlak, oraz przedstawicie Samorządu Uczniowskiego postanowiła przyznać nagrody:

w kategorii miłosny wiersz pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy I d Jagoda Pastucha

w kategorii kartka walentynkowa pierwsze miejsce ex aequo zajęły Alicja Sadowska

z klasy I d oraz Irena Tądel z klasy III b

w kategorii list miłosny pierwsze miejsce zdobyła uczennica klasy III b Nikola Kostrzewa

Prace konkursowe naszych laureatów można podziwiać na dołączonych zdjęciach. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się dnia 24 lutego. Zwycięzcy otrzymali nagrody niespodzianki, słodycze i dyplomy oraz bezcenny uścisk dłoni pana dyrektora Artura Matkowskiego wraz z pamiątkowym zdjęciem. Serdecznie gratulujemy laureatom i jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy przeczytać, ocenić   i nagrodzić tak wspaniałe prace!

1,057 total views,  1 views today