Wyniki II edycji szkolnego konkursu recytatorskiego “Przyroda pod lupą”

Z wielką przyjemnością ogłaszamy wyniki II edycji szkolnego konkursu recytatorskiego “Przyroda pod lupą”

Tegoroczna edycja dedykowana została przyrodzie. Zadaniem uczestników było dobranie wiersza o takiej tematyce, która uwidoczniłaby nie tylko piękno przyrody, ale i uchyliła rąbka tajemnicy spod mchu i paproci. Jurorzy zostali oczarowani nie tylko umiejętnościami aktorskimi uczestniķów, lecz także pomysłowością w przygotowaniu recytacji w wersji filmowej! Wystąpiło aż 23 dzieci z klas I – III, ale – jak to w konkursach zwykle bywa – są tylko trzy miejsca na podium.
Znajdujące się pod silnym wrażeniem zdolności dzieci jury zdecydowało przyznać:
I miejsce
Milenie Sołtysiak z klasy I B, Alicji Szałaj z klasy I A, Gabrysi Turek z klasy II B

Lenie Kulej z klasy I A, Witoldowi Tomaszewskiemu z klasy II A

Ignacemu Wilczyńskiemu z klasy II A

oraz specjalne wyróżnienie dla Olwii Florczak z klasy III A.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, gratulujemy dzieciom wyróżnionym i pozostałym uczestnikom, że dali się poznać od nieznanej strony! Informujemy, że nagrody zostaną rozdane po powrocie do szkoły.