Wyniki 4. edycji konkursu ENGLISH IS EASY

Już są! Wyniki 4. edycji konkursu ENGLISH IS EASY

W dniach 22-26 marca 2021 r. odbyła się IV edycja Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH IS EASY. Konkurs został zorganizowany i przeprowadzony przez Szkołę Podstawową nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Namysłowie, która począwszy od klasy siódmej prowadzi oddziały dwujęzyczne z wiodącym językiem angielskim.

Łącznie w konkursie wzięło udział 43 uczniów z 9 szkół podstawowych powiatu namysłowskiego, to jest szkół namysłowskich (SP2, SP3, SP4, SP5) oraz z Ligoty Książęcej, Smarchowic Wielkich, Domaszowic, Pokoju i Kamiennej.

Uczniowie rywalizowali ze sobą na dwóch poziomach: I (dla uczniów klas czwartych i piątych) oraz II (dla uczniów klas szóstych).

Uczestnicy, którzy po napisaniu testu w etapie I uzyskali awans do etapu II (ustnego), musieli udowodnić swoją biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim podczas rozmowy z egzaminatorem.

Poziom wiedzy i umiejętności, który reprezentowali był bardzo wysoki. Wszyscy uczniowie godnie reprezentowali swoje szkoły.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących zwycięzców, którym serdecznie gratulujemy:

Poziom I (uczniowie klas czwartych i piątych) ZWYCIĘZCY:

1 miejsce:       Jakub Mykitów, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Świętego Jana Pawła II w Namysłowie

2 miejsce:       Bartłomiej Stachurski, Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Kamiennej

3 miejsce:       Adam Kozyra, Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Namysłowie

Wyróżnienie: Filip Makowski, Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Ligocie Książęcej

Wyróżnienie: Maciej Czapla, Szkoła Podstawowa nr 4 Z Oddziałami Integracyjnymi im. Władysława Stanisława Reymonta w Namysłowie

Poziom II (uczniowie klas szóstych) ZWYCIĘZCY:

1 miejsce:       Dylan Cichoń, Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Namysłowie

2 miejsce:       Gromisław Magiera, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie

3 miejsce:       Hanna Tyszecka, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Świętego Jana Pawła II w Namysłowie

Wyróżnienie: Stefan Staruszkiewicz, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bolesława Prusa w Namysłowie

Zwycięzców i wyróżnionych zapraszamy od wtorku do naszej placówki po odbiór nagród. Szczegółowe wyniki uczestnicy etapu otrzymają na e-maila podanego w zgłoszeniu.

Dyrekcja oraz nauczyciele języka angielskiego SP2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie serdecznie dziękują dyrektorom i nauczycielom szkół powiatu namysłowskiego za zachęcanie uczniów do wzięcia licznego udziału w naszym konkursie.

I pamiętajcie! ENGLISH IS EASY!

zaproszenie