Wycieczka do Wrocławia 2014

29.10.2014r. odbyła się wycieczka do ZOO, Afrikarium i Krainy Miniatur we Wrocławiu. Wyjazd był zorganizowany przez Koło Ekologiczne, Wolontariat i Koło Matematyczne.

Uczniowie na zajęciach przygotowali plan wycieczki i informacje o historii ZOO we Wrocławiu. Na zajęciach matematyki liczyli skalę na podstawie mapy wrocławskiego ZOO. Podczas zajęć Wolontariatu zapoznali się z obiektami sakralnymi we Wrocławiu. Na wycieczce było 40 uczniów z klasy 2e i 1d pod opieką pani Urszuli Masiowskiej, Anny Słabowskiej, Elżbiety Wodziannej. Uczniowie przygotowali prezentacje wykorzystując zdjęcia wykonane samodzielnie podczas wycieczki. Koło Ekologiczne zaprasza na prezentacje fotograficzne wykonane przez uczniów.

oprac: U. Masiowska

zaproszenie