Wychowanie przez czytanie – podsumowanie udziału w programie

Od września do końca listopada uczniowie naszej szkoły mieli okazje omawiać tematy warte największej atencji. Były to tematy o wartościach takich, jak odpowiedzialność, szacunek, odwaga, wolność, optymizm i wiele innych. “Wartościowe” lekcje bazowały na opowiadaniach z tomu “Gorzka czekolada”. Finalnym etapem programu było stworzenie filmu o wartościach. Na medal spisali się uczniowie klasy VIIIA: Weronika Dymek, Wiktor Bender, Paulina Iwanowska, Monika Koszela, Jakub Miłek, Magdalena Urbaniak, Julia Zamojska, aktywnie angażując się w kręcenie filmu. Pozostało nam tylko czekanie na wyniki konkursu, a rozstrzygnięcie dopiero w grudniu. Trzymajmy kciuki!

W ogólnopolskim programie Wychowanie przez czytanie brali udział uczniowie klas VII – VIII.