Październik 2019
« Wrz
rok-szkoly-w-ruchu-logologo_eszkola-mbaner_vulcan_1pajacyk-m2rzecznik-praw-dzieckafb szkołybadzmy_poszukiwaczami_autorytetu

W Dzień Chłopaka wybieraliśmy Młodego Gentelman’a. W jury zasiedli wolontariusze i członkowie Samorządu Uczniowskiego. Do walki o tytuł Prawdziwego Gentelman’a przystąpili uczniowie: Piotr Łebzuch z klasy VA, Sergiusz Wiecha z klasy VIIA, Kornel Kowalewicz z klasy VIIB, Kamil Doncbach z klasy VIIC oraz Jakub Miłek z klasy VIIIA.

Chłopcy stanęli do konkurencji z zakresu wiedzy ogólnej, chodzenia na szpilkach, tańca, zachowania się przy stole oraz wiązania krawata.

Najlepiej poradził sobie Kamil Doncbach i dlatego to Jemu przypadł tytuł Młodego Prawdziwego Gentelman’a. Kamilowi należą się brawa!

Wolontariat i Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich chłopców miłą i słodką niespodziankę – cukiereczki. Ze słodyczami chodzili uczniowie – Amelia Kowalczyk i Mateusz Antosik.

PS brawa należą się również wolontariuszkom: Julii Zamojskiej, Weronice Dymek, Monice Koszeli, Madzi Urbańskiej, Idze Laskowskiej za prowadzenie zabawy oraz Amelii Kowalczyk i Mateuszowi Antosikowi za rozdawanie słodkich upominków i nieocenione wsparcie w wyborach gentelman’a.

23 total views, 1 views today