WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz na opiekuna S.U. i Rzecznika Praw Ucznia w Gimnazjum Nr 2  z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie.

Dnia 30.09.2016r. w Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz na opiekuna S. U., jego zastępcę i Rzecznika Praw Ucznia.  W głosowaniu brało udział dwustu czterdziestu czterech uczniów, a wybory nadzorowała komisja w składzie: Jakub Adamczyk, Patrycja Wódzik, Dominik Kwiatkowski, Paulina Ciunek, Hanna Stan, Bartłomiej Pater.  W wyniku głosowania na opiekuna Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2016/2017 wybrano: P. Annę Toch – Pasiar i P. Sebastiana Koniecznego. Rzecznikiem Praw Ucznia została P. Kinga Węgrzyn – Kanak.
Do Samorządu Uczniowskiego weszli następujący uczniowie:

• Weronika Pierucka z kl. I a
  • Filip Bodzioch z kl. I a
  • Hubert Opala z kl. I b
  • Kaja Wilczyńska z kl. I c
  • Michał Szymszon z kl. I c
  • Jan Korodaj z kl. I d
  • Julia Stańczyk z kl. II a
  • Lara Szczepaniak z kl. II b
  • Biały Kamil z kl. II c
  • Hanna Kosikowska z kl. II c
  • Ewa Simlat z kl. III a
  • Juliusz Leszczyński z kl. III b
  • Julia Banasiak z kl. III d
  • Paula Szczepaniak z kl. III d

Wybory przebiegły w spokojnej, miłej atmosferze, a poprzedzone zostały zakrojoną na szeroką skalę kampanią wyborczą, trwającą od 10 do 28 września. Kandydaci rozwieszali plakaty z propozycjami swoich działań, które miały zachęcić uczniów do oddania głosów właśnie na nich. Zgłosiło się wiele wspaniałych, młodych osób, które chcą czynnie włączyć się w prace szkoły, by była wesoła i tętniła życiem.

1,014 total views,  1 views today