Grudzień 2019
« Lis

W dniu 10 czerwca w Namysłowskim Ośrodku Kultury odbył się III Namysłowski Festiwal Artystyczny, na którym zaprezentowali się uzdolnieni muzycznie uczniowie szkół podstawowych, klas III gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych gminy Namysłów. Organizatorem imprezy był Urząd Miejski przy współudziale wspomnianego NOK – u.
W kategorii solistów klas VIII szkół podstawowych i klas III gimnazjum naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy III c: Alicja Walczak, której jury przyznało V miejsce oraz Laura Wróblewska, zdobywczyni II nagrody. W kategorii zespołów wokalnych naszym reprezentantem była FERMATA. Grupa wystąpiła w składzie: Zuzanna Nawrot, Magdalena Urbaniak (kl. VIIA), Natalia Krysiak, Oliwia Przybył (kl. IIIB), Oliwia Chowanek, Julia Koperska, Hanna Łebzuch, Alicja Walczak i Laura Wróblewska (kl. IIIC). Dziewczęta „wyśpiewały” I miejsce. Opiekunem zespołu jest pan Marcin Mysiorek.

121 total views, 1 views today