Wojewódzki Konkurs wiedzy o BHP

Kolejny raz uczniowie nasze szkoły uczestniczyli w Konkursie Wiedzy o BHP w Rolnictwie. W wyniku eliminacji otrzymali nominację do udziału w etapie wojewódzkim tego konkursu. 4 grudnia podczas zmagań uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych w wyniku testu stali się finalistami wojewódzkimi. W tym etapie dwie nasze uczennice potwierdziły bardzo wysoką znajomość przepisów bhp, przepisów ruchu drogowego i zasad przeciwpożarowych, a także podstaw prawnych ubezpieczenia społecznego KRUS. Na tym etapie startowała już elita uczniowskich specjalistów. Szkołę naszą reprezentowała Adrianna Kowalska i Paula Szczepaniak. Obu uczennicom gratulujemy udziału w trudnym i tak wszechstronnym konkursie, tym bardziej, że jest to ich pierwszy kontakt z taką tematyką. Na potwierdzenie świetnego przygotowania dziewcząt niech będzie fakt, że Paula uzyskała siódmy wynik w województwie rywalizując ze starszymi uczniami.

zaproszenie