Wojewódzki Finał turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

20 maja w Kędzierzynie-Koźlu odbył się finał turnieju BRD. W zawodach tych wzięła udział również nasz szkoła reprezentując, po licznych eliminacjach, Powiat namysłowski. Drużyna w składzie Bartosz Pater, Piotr Gadomski i Igor Fiała, musiała wykonać trudne zadania praktyczne, odpowiedzieć na pytania testowe i rozwiązać problemy pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniach drogowych. Zespół był świetnie przygotowany do rywalizacji i efekty działań mogliśmy zobaczyć w poszczególnych konkurencjach. Uczniowie pokonywali tor przeszkód technicznych i przejeżdżali liczne układy drogowe w miasteczku ruchu. W wyniku rywalizacji wszystkich drużyn nasi zawodnicy otrzymali wysokie notowania i w klasyfikacji końcowej zajęli III miejsce w województwie. Również znaczącym sukcesem stał się indywidualny występ Bartosza, gdyż zajął on w klasyfikacji indywidualnej także III miejsce. Wszyscy zwycięscy otrzymali pamiątkowe medale, dyplomy i nagrody rzeczowe, a drużyna zdobyła puchar turnieju.