Wizyta native speaker’a w naszej szkole

W dn. 12 – 13 września  szkołę odwiedził pan Edward Newsam, nauczyciel języka angielskiego z Londynu. Nasz gość poprowadził zajęcia w klasach dwujęzycznych i z rozszerzonym językiem angielskim. Uczniowie mieli okazję posłuchać i porozmawiać z rodowitym Brytyjczykiem. Rozwiązywali zagadki i zadania logiczne. Rozszyfrowywali zapisy angielskich sms-ów i zapoznali się z autentycznymi zadaniami z angielskich podstawówek. Zajęcia były bardzo ciekawe i stworzyły możliwość poznania innej kultury. Dziękujemy Szymonowi Stachurskiemu za pomoc w zorganizowaniu spotkania.

oprac. Joanna Koncewicz