Weź udział w  POWIATOWYM KONKURSIE JĘZYKA ANGIELSKIEGO „ENGLISH IS EASY”

logo konkursu

Potrafisz? Udowodnij! Weź udział w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego „ENGLISH IS EASY”.

Kto może wziąć udział w konkursie? >>>> KAŻDY uczeń szkoły podstawowej z klasy IV, V i VI w powiecie namysłowskim.

Jak odbywa się konkurs? >>>> Konkurs przeprowadzony jest ZDALNIE

Na czym polega konkurs? >>>> Konkurs składa się z dwóch etapów: PISEMNEGO I USTNEGO.

W etapie I pisemnym trzeba rozwiązać test, który będzie sprawdzał poziom umiejętności z języka angielskiego. W etapie II ustnym trzeba będzie odpowiedzieć na pytania po angielsku.

Kiedy odbywa się konkurs?>>>> Test trzeba rozwiązać 22 lub 23 marca. Na wypełnienie testu jest 45 minut. Etap ustny (rozmowa) odbywa się 26 marca od godziny 15.00

Jak będzie przebiegał konkurs?>>>> Każdy zgłoszony uczestnik otrzyma na adres mailowy link do testu, który będzie aktywny od 22 do 23 marca, wystarczy otworzyć wiadomość, kliknąć w link i rozwiązać test.

A etap ustny?>>>> Jeżeli otrzymasz co najmniej 80% punktów z testu to przejdziesz do etapu ustnego. Wtedy zostaniesz poinformowany, o której godzinie popołudniu dołączysz do rozmowy na ZOOMie.

Gdzie mogę otrzymać szczegółowych informacji jaka wiedza będzie sprawdzana? >>>> W regulaminie

Super, a jak się na konkurs zapisać? >>>> Wystarczy pobrać, otworzyć, wypełnić i wydrukować FORMULARZ ZGŁOSZENIA. Wypełniony formularz możesz wrzucić do skrzynki umieszczonej na budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie lub przesłać w formie skanu lub zdjęcia na adres sp2namyslow@wodip.opole.pl.

No a nagrody? >>>> ….ho ho…. Będą, będą, spokojna głowa, jeszcze jakie!

logo szkoły

POWIATOWY KONKURS J. ANG. ENGLISH IS EASY 4 ed.

formularz zgłoszeniowy do konkursu ENGLISH IS EASY