Warsztaty z języka angielskiego w kl. IIe

Uczniowie dowiedzieli się nie tylko jak Niemcy obchodzą święta Bożego Narodzenia i jakie tradycje są z nimi związane, ale również jakie są ich zarobki, jakiej muzyki słuchają najchętniej oraz jak postrzegają nas nasi zachodni sąsiedzi. Pytań było naprawdę wiele, a obecna u Nas w szkole Pani Kathrin dzielnie odpowiadała na wszystkie z nich. Za wizytę w naszej szkole bardzo serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że w przyszłości nasz gość odwiedzi nas ponownie.

oprac: A. Długokęcka – Kardaś