Warsztaty Doradztwa zawodowego

„Tyl­ko pra­ca da­je okazję od­kryć nam nas sa­mych, po­kazać to,
czym nap­rawdę jes­teśmy, a nie tyl­ko to, na co wyglądamy.”

Joseph Conrad

Chcąc przygotować uczniów do podjęcia trafnych decyzji zawodowych i szkolnych, poszerzyć wiedzę o zawodach, istocie zawodów, m.in. czynnościach, warunkach pracy, wymaganiach psychofizycznych, jakie stawia dany zawód przed kandydatem oraz zwrócić młodzieży uwagę na zmieniający się rynek pracy, a także jak ważna jest znajomość czynników niezbędnych do podjęcia prawidłowej decyzji o wyborze zawodu. W listopadzie 2012 roku, zorganizowałam w ramach zajęć z Doradztwa Zawodowego warsztaty w klasie II c, pod hasłem „Poznajemy zawody” oraz „Czy ja się nadaję do tego zawodu?”. Spotkanie poprowadziła Pani Elżbieta Zawodniak, coach, trener i superwizor treningu interpersonalnego. Były to zajęcia z Projektu: „EDUKACJA KU PRZYSZŁOŚCI”, Poradnictwo Zawodowe w Procesie Dydaktycznym.

Doradca Zawodowy
Małgorzata Górniak