Walentynki 2014

„Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci zostaje”.

(Antoine De Saint – Eksupery)

14 lutego jest to dzień Świętego Walentego, dzień pachnący kwiatami, smakujący czekoladą, pełen miłości. Oczywiście, nie moglibyśmy pominąć go na długiej liście naszych samorządowych akcji!

Tego dnia osobie bliskiej naszemu sercu możemy wręczyć upominek lub kartkę.

Tak właśnie od paru lat w naszej szkole działa „ walentynkowa poczta”, dzięki której można wysyłać kartki dla bliskich nam osób i nie tylko…Także w tym roku ten dzień był obchodzony w naszej szkole bardzo uroczyście. Od rana z głośników szkolnego radiowęzła płynęły piękne piosenki, a zakochani mogli składać sobie życzenia przez mikrofon, na forum szkoły. Od rana wśród wszystkich panował miły nastrój, każdy chodził uśmiechnięty, radosny. Kartek do poczty walentynkowej wpłynęło mnóstwo! Listonosz walentynkowy miał sporo pracy! Kto wie ile par połączyły właśnie te miłosne kartki, na które wszyscy wyczekiwali z niecierpliwością? Wielu z nas w tym dniu zdobyło się na choćby drobny gest, aby osoba, do której czujemy sympatię, zrozumiała, ile dla nas znaczy.

Tradycyjnie, popołudniu odbyła się dyskoteka, gdzie w rytm ulubionej, klimatycznej muzyki wszyscy mogli potańczyć i nacieszyć się atmosferą zbliżających się wielkimi krokami ferii…

Wszystkim zakochanym życzymy duuużo miłości rzecz jasna po egzaminach !)

Samorząd Uczniowski

 1,054 total views,  1 views today


powrót do szkoły
Opolskie dla podstawówek
Biuletyn informacji publicznej
logowanie do e dziennika
ikona facebook

Archiwum