VII Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego

19 grudnia tego roku uczennice klasy III d i III c wzięły udział w VII Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego zorganizowanym przez Zespół Szkół Mechanicznych w Namysłowie. Martyna Trojanowska, Julia Woźniak i Tamara Bak zmierzyły się z uczniami szkół średnich z powiatu namysłowskiego w pięciu konkurencjach:

1) wiedza o zwyczajach bożonarodzeniowych w krajach anglojęzycznych i niemieckojęzycznych
2) rozpoznawanie słynnych budowli i postaci z Wielkiej Brytanii i Niemiec
3) rozpoznawanie słynnych utworów muzycznych anglojęzycznych i niemieckojęzycznych
4) kalambury czyli odgadywanie haseł świątecznych w 2 językach
5) test leksykalno-gramatyczny
Nasze uczennice spisały się rewelacyjnie wygrywając rywalizację. Gratulujemy im zdobycie pierwszego miejsca i jesteśmy z nich dumni. Dziękujemy organizatorom za zapewnienie naszym uczniom ciekawej rozgrywki.