Ubezpieczenie NNW Uczniów w roku szkolnym 2020/2021

Szanowni Rodzice,

Informujemy, że w roku szkolnym 2020/2021 ze względu na obostrzenia epidemiczne w placówkach oświatowych oraz bezpieczeństwo wszystkich uczniów, pracowników i rodziców, nasza szkoła w porozumieniu z Radą Rodziców postanowiła zrezygnować z organizacji grupowego (nieobowiązkowego) ubezpieczenia NNW uczniów. Ubezpieczenie NNW uczniów ubezpieczonych w szkole na rok 2019/2020 wygasa w dniu 31 sierpnia 2020 roku.

Jednocześnie przypominany, że każde dziecko z woli rodziców może zostać objęte ubezpieczeniem NNW.

Nie są nam jednak obojętne kwestie zapewnienia uczniom maksymalnego bezpieczeństwa, dlatego poniżej umieszczamy linki do przedstawicieli towarzystw ubezpieczeniowych, którzy przesłali swoje oferty do naszej szkoły, co nie oznacza, że Państwo są zobligowani do zawarcia ubezpieczenia w tych towarzystwach:

ubezpieczenia.nau.pl

bezpieczny.pl