Tysiąc powodów by czytać

Uczniowie pod opieką Pani  Magdaleny Gawlak przygotowali pracę na konkurs Tysiąc powodów by czytać organizowany przez EMPIK. Macie szansę głosować na pracę wykonaną przez naszych uczniów, a Waszych kolegów i koleżanki. Nagrodą jest 1000 książek dla biblioteki szkolnej. Liczymy na Was Drodzy rodzice i wspaniali uczniowie. Pomóżcie nam osiągnąć sukces i powiększyć księgozbiór biblioteki. Losowanie ruszyło dziś o 12:00 i potrwa do 21 października. Oczekujemy Waszego zaangażowania i wsparcia. Szczegóły dostępne są na stronie EMPIK. Poniżej prezentujemy pracę wykonaną na ten konkurs. Zapraszamy gorąco do udziału wszystkich. Wystarczy mieć swój adres mailowy i głosować codziennie. Wpisz NAMYSŁÓW zagłosuj kliknij w link na mailu.

zaproszenie