Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora

Dnia 25.05.2016 w sali gimnastycznej Orzeł odbył się Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie w ramach projektu edukacyjnego organizowanego przez uczniów klasy III E oraz III D. Cele projektu to: popularyzacja gry w piłkę siatkową, czynny wypoczynek, umiejętność wspólnego przeżywania sukcesu i porażki, spędzanie sportowo wolnego czasu wspólnie z rodzicami innymi osobami dorosłymi oraz rówieśnikami, wykorzystanie i przestrzeganie przepisów w czasie gry. W zawodach wystartowały 3 drużyny. Bardzo miłym zaskoczeniem była wysoka frekwencja publiczności na trybunach. Do boju naprzeciw siebie stanęły następujące zespoły: 1. Zespół uczniów z Gimnazjum Nr 2 w Namysłowie w składzie             ( Jakub Adamczyk, Kacper Barszcz, Wojtek Lew, Szymon Stachurski, Kacper Bieleń, Bartek Furmański, Igor Fiała, Maciej Bodzioch oraz Dominik Adrian.) 2. Zespół uczniów z Gimnazjum w Domaszowicach. 3. Zespół nauczycieli z Gimnazjum Nr 2 w Namysłowie. Najlepszą drużyną okazali się uczniowie z naszego gimnazjum którzy wygrali wszystkie swoje mecze. Tuż za nimi uplasowali się nauczyciele z naszej szkoły. Trzecie miejsce przypadło uczniom z gimnazjum w Domaszowicach. Serdecznie podziękowania kierujemy do Pana Sebastiana Koniecznego oraz do Pana Jana Krukowskiego, którzy pomagali przy sędziowaniu. Gorące podziękowania również kierujemy do Pana Sebastiana Koniecznego jak i Pana Wojciecha Chwiołki, którzy byli naszymi opiekunami.

Serdeczne podziękowania składamy również sponsorom  firmie Nestle, która dostarczyła lody, Pan Tomasz Szopa, który dostarczył napoje dla zawodników oraz firmie Milez Developer ML Pabiniak, która ufundowała puchary.

zaproszenie