Turniej piłki siatkowej

Dnia 18 czerwca 2014r. Na sali Orzeł w Namysłowie odbył sie I Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi organizowany w ramach projetu edukacyjnego przez chłopców z klasy 2D.

W turnieju brały udział 3 zespoły drużyna z Gimnazjum w Domaszowicach, drużyna z Gimnazjum nr 2 w Namysłowie oraz (co było dużym zaskoczeniem) zespołu składającego się z nauczycieli, rodziców i przyjaciół szkoły.

Turniej otworzył Pan Dyrektor Artur Matkowski życząc wszystkim sportowej rywalizacji oraz zwycięstwa. Sędziom głównym był emerytowany nauczyciel wychowania fizycznego Pan Jan Krukowski. Pierwszy mecz rozegrały drużyny z Domaszowic oraz drużyna z Gimnazjum nr 2, która po wyrównanej walce została zwycięzcą meczu. Drugi mecz rozegrały drużyny z Domaszowic oraz drużyna nauczycieli. W ostatnim meczu rywalizowały drużyny Gimnazjum nr 2 oraz drużyna nauczycieli.

Po bardzo wyrównanych rozgrywkach wygranymi zostali zesół nauczycieli, rodziców, i przyjaciół szkoły. Drugie miejce zajął zespół Gimnazjum Nr2 w Namysłowie, a trzecie zespół z Gimnazjum w Domaszowicach. W przerwie między meczami zatańczyły dziewczyny z zespołu Formacja.

Podsumowaniem imprezy było uroczyste zakończenie i rozdanie nagród.

Puchary oraz poczęstunek dla zawodników i organizatorów ufundowali Panowie Leszek i Michał Pabiniak oraz Pan Marek Kołodziej. Sponsorom, panu sędziemu, drużynom biorącym udział w turnieju oraz pozostałym uczestnikom serdecznie dziękujemy.

1,152 total views,  1 views today