Turniej BRD 2015

Bezpieczeństwo w ruchu drogowym jest jednym z ważniejszych elementów kształcenia we współczesnym świecie. W tym roku w turnieju BRD reprezentowali naszą szkołę uczniowie klasy III. Podczas eliminacji gminnych odpowiadali na pytania testowe i rozwiązywali problemy sytuacji drogowych w oparciu o schematy skrzyżowań. Po serii pytań zajęliśmy pierwsze miejsce zarówno indywidualnie jak i zespołowo. Kolejnym zadaniem turnieju był ekwilibrystyczny tor przeszkód, który należało pokonać bezbłędnie. Niestety skomplikowane przeszkody oraz warunki pogodowe nie pozwoliły żadnemu uczestnikowi turnieju przejechać bez punktów ujemnych. Niewielkie błędy zadecydowały o wyniku końcowych. W klasyfikacji generalnej jako drużyna zajęliśmy II miejsce oraz indywidualnie Przemek Majewski miejsce II i Krystian Ołpiński miejsce III. Gratulujemy chłopakom świetnego wyniku.

1,460 total views,  1 views today