Wrzesień 2020

Drogie Świetliki,

Szydełkowanie to jedno z popularniejszych zajęć domowych, niezależnie od wieku i umiejętności danej osoby. Posiada wiele zalet – uczy cierpliwości, wycisza, relaksuje i daje dużo satysfakcji. Własne rękodzieła można wykonać w każdej wolnej chwili w domowym zakątku. Bogata paleta kolorów daje nam możliwość stworzenia tego, co tylko nasza dusza zapragnie. Jedyne czego potrzebujemy to szydełka (jakiejkolwiek wielkości) oraz sznurka bądź wełny, z tych dwóch rzeczy można wykonać zarówno różnego rodzaju ozdoby, koszyczki, a nawet poduszki czy też koce. Warto zaopatrzyć się w cierpliwość i odrobinę wolnego czasu, po czym nasze ręce z pomocą szydełka zdziałają prawdziwe cuda. Do dzieła!

Kurs podstaw szydełkowania

Magiczne kółko – jak zrobić

Mamy nadzieję, że nasze propozycje okażą się ciekawe.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez e-dziennik.

Wychowawcy świetlicy: A. Długokęcka-Kardaś, M. Troska, B. Łabowska