W związku z ograniczeniem kontaktu osobistego pedagoga i psychologa  szkolnego z uczniami i ich rodzicami istniej możliwość uzyskania porad psychologiczno-pedagogicznych za pomocą e-dziennika szkolnego.

Ponadto istnieje możliwość skorzystania z pomocy dydaktycznych umieszczanych przez psychologa i pedagoga na google.classroom.com. Kod dostępu:

pedagog Katarzyna Jagielska: ww4kjdm

psycholog Katarzyna Dudziec: ypy3ekw

Osoby (uczniowie, rodzice) zainteresowane taką formą pomocy proszone są o kontakt w proponowanych formach, jednocześnie informujemy o możliwości wsparcia psychologiczno-pedagogicznego poprzez kontakt telefoniczny z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Namysłowie nr tel. 774101267

Zatem, jeżeli potrzebujecie wsparcia psychologicznego w tej nowej sytuacji zdalnego uczenia się prosimy o kontakt  – czekamy na Wasze pytania. Godziny konsultacyjne zostały umieszczone na stronie szkoły. Nasze maile:
katjagi94@eszkola.opolskie.pl
katdudz2@eszkola.opolskie.pl

Wasze dobre samopoczucie jest dla nas bardzo ważne. Dbajcie o siebie, bądźcie dla siebie troskliwi i wspierajcie się nawzajem.

Pozdrawiamy wszystkich Uczniów i życzymy Wam wytrwałości w nauce.

Pedagog i Psycholog szkolny