Sukcesy wokalne podczas „Dnia Talentów” w LO

6 marca 2018 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im. J. Iwaszkiewicza w Namysłowie odbyła się kolejna edycja „Międzyszkolnego Dnia Talentów”, podczas którego organizatorzy przeprowadzili konkursy dla uczniów szkół powiatu namysłowskiego. Jednym z nich był III Młodzieżowy Przegląd Talentów Wokalnych „Piosenka jest dobra na wszystko”, w którym z sukcesami zaprezentowały się uczennice naszej szkoły. W kategorii solistów klas VII i oddziałów gimnazjalnych przy szkołach podstawowych wystąpiły: Alicja Walczak, Laura Wróblewska (kl. II c), Hanna Stan (kl. III c) oraz Sylwia Kocot, której na gitarze akompaniowała Katarzyna Wochal (kl. III d). W kategorii zespołów wokalnych zaśpiewała nasza FERMATA w składzie: Julia Koperska, Oliwia Przybył, Alicja Walczak, Laura Wróblewska (kl. II c), Hanna Stan (kl. III c), Sylwia Kocot i Hanna Sarnicka (kl. III d). Jury postanowiło przyznać Sylwii Kocot I miejsce w kategorii solistów i FERMACIE I miejsce w kategorii zespołów. Warto dodać, że tegoroczny konkurs był licznie obsadzony, tym większe brawa dla naszych dziewcząt.

Gratulujemy!

Marcin Mysiorek