Sukcesy wędkarzy rzutowych

W niedzielę 30 marca br odbyły się ostatnie z cyklu halowych zawodów rzutowych Okręgu Opolskiego. Z naszej szkoły w tych zawodach wystartowało pięciu zawodników reprezentujących dwa namysłowskie koła PZW – PZW Namysłów Miejskie i PZW NSM.

Ich wyniki klasyfikują ich w czołówce zawodników Opolszczyzny, a należy pamiętać, ze nasze województwo ma najsilniejszą w Polsce grupę zawodników wśród wędkarskiej młodzieży i nigdzie zawody nie są tak licznie obsadzone. Tym bardziej cieszą ich wysokie miejsca.

Najlepiej wypadł Patryk Chrabański, który zajął I m. w najsilniejszej kategorii U – 16 i został najlepszym zawodnikiem cyklu. W tej samej kategorii Krystian Ołpiński zajął V m., Jakub Kubicki XIII m., a Filip Zając XVIII m. W kategorii U – 14 XIII m. zajął Grzegorz Mosiej, który ponadto zajął bardzo wysokie III m. w teście wiedzy ekologiczno – wędkarskiej.

Zawodnikom serdecznie gratulujemy wysokich wyników!!!

oprac: W. Putowski