Sukcesy w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych

Dnia 26 marca br. pięciu uczniów Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie uczestniczyło z dużym powodzeniem w etapie wojewódzkim Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjum zorganizowanego przez Opolskie Kuratorium Oświaty. Do rywalizacji przystąpiło 55 gimnazjalistów z województwa opolskiego.

Nasi uczniówie uzyskali następujące wyniki:

1. Agnieszka Orlikowska 88% (35/40 punktów)
  2. Paulina Wójcik 88% (35 punktów)
  3. Kamil Walczak 80% (32 punkty)
  4. Dorota Matkowska 75% (30 punktów)
  5. Martyna Wołczyńska 68% (27 punktów)

Uzyskanie w konkursie 34 punktów (tj. 85% punktów możliwych do zdobycia) gwarantuje uczestnikowi uzyskanie tytułu laureata ww. konkursu. W związku z powyższym Agnieszka Orlikowska i Paulina Wójcik uzyskały tytuł laureatek Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjum województwa opolskiego w roku szkolnym 2013/2014. Pozostali uczniowie tj. Kamil Walczak, Dorota Matkowska i Martyna Wołczyńska uzyskali tytuł finalistów Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.

Dobrze zaprezentowała się Kaja Dworczak, która w dniu 14 marca br. uczestniczyła w etapie wojewódzkim Wojewódzkiego Konkursu Historycznego i z wynikiem 67 punktów, tj. 79% punktów możliwych do uzyskania, zdobyła tytuł finalistki Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjum województwa opolskiego w roku szkolnym 2013/2014.

zaproszenie