Listopad 2020

I Międzyszkolny Festiwal Wokalny „Razem z Piosenką”

W dniach 5 – 6 maja w Namysłowskim Ośrodku Kultury odbył się I Międzyszkolny Festiwal Wokalny „Razem z Piosenką”, którego współorganizatorem było Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi. W imprezie wzięło udział 61 uczestników reprezentujących szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne z Namysłowa i okolic. Naszą szkołę reprezentowały solistki: Klaudia Biczysko, Małgorzata Cholaś, Natalia Cichecka, Natalia Panasińska oraz zespół FERMATA w składzie: Monika Ziółkowska, Olimpia Skorupska, Aleksandra Boda, Magdalena Kozłowska, Hanna Szymków, Agata Spór, Klaudia Biczysko, Nikola Konefał. Gościnnie z zespołem po raz kolejny wystąpił Karol Malczewski. Jury postanowiło przyznać naszemu zespołowi I miejsce w swojej kategorii. Ponadto Klaudia solowo „wyśpiewała” II miejsce. Warto dodać, że I miejsca w kategorii solistów szkół gimnazjalnych nie przyznano. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz atrakcyjne nagrody, w tym występ podczas tegorocznych Dni Namysłowa. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do wzięcia udziału w przyszłym roku!

Marcin Mysiorek

1,165 total views,  1 views today