Sukcesy rok szk. 2009/2010

Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010

Konkurs chemiczny – etap miejsko-gminny:

Zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:

  • I m. –Filip Kraus
  • II m. –Patryk Kozłowski
  • III m. – Iwona Kącka
  • IV m. – Adrian Szołdra
  • V m. –Karol Chwedczuk
  • VI m.- Julita Zając
  • VII m.- Agnieszka Paczkowska / Bartosz Dempniak
  • VIII m. –Adrian Kulczycki
  • XI m. – Arkadiusz Denes
  • XII m. – Joanna Kowalska

Wojewódzki Konkurs Geograficzny – etap miejsko-gminny (zakwalifikowani na etap woj.):

  • I miejsce – Adrian Szołdra kl. III e
  • II miejsce – Przemysław Wójtowicz kl. IIIe
  • III miejsce – Filip Kraus kl. III e

Konkurs „Losy żołnierza ”

  • awans A. Denesa kl. IIIe i P. Kozłowskiego kl. IIIe do etapu wojewódzkiego

Konkurs Matematyczny – etap miejsko-gminny:

  • I m. – Filip Kraus
  • VI m- Patryk Kozłowski
  • XII m. – Karol Chwedczuk

Konkurs Języka Angielskiego – etap miejsko-gminny:

  • I m.- Agnieszka Porębska
  • III m. –Wioletta Łosiewicz/ Przemysław Wójtowicz

Konkurs Historyczny – etap miejsko-gminny:

  • II m. – Patryk Kozłowski
  • III m. – Julita Zając
  • VIII m.- Arkadiusz Denes
  • IX m.- Filip Kraus
  • X m.- Jan Długokęcki/ Wojciech Lenart
  • XV m. – Gracja Leszczyński

Konkurs Języka Polskiego – etap miejsko-gminny:

  • IV m. – Patryk Kozłowski

Konkurs Fizyczny – etap miejsko-gminny:

  • I m.- Filip Kraus/ Patryk Kozłowski
  • II m. – Katarzyna Chrobak

Konkurs techniczny – etap miejsko-gminny:

  • miejsce II – K. Chwedczuk kl. IIIe
  • miejsce III – A. Sterniuk kl. IIIe
  • miejsce IV – F. Kraus kl. IIIe
  • miejsce VI – R. Sudoł kl. IIId

Konkurs Języka Niemieckiego – etap miejsko-gminny:

  • V m. –Agnieszka Paczkowska
  • VII m. – Dominika Troczka
  • IX m. – Katarzyna Pater

Konkurs Biologiczny – etap miejsko-gminny:

  • IV m. – Weisman Patrycja

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego- etap miejsko-gminny:

  • I miejsce- Agnieszka Porębska kl. III e
  • III miejsce – Wioletta Łosiewicz / Przemysław Wójtowicz kl. III e

Konkurs Polonistyczny- etap gminny:

  • IV miejsce – Patryk Kozłowski kl. III e

Wojewódzki konkurs techniczny- etap gminny:

  • miejsce II – K. Chwedczuk kl. IIIe
  • miejsce III – A. Sterniuk kl. IIIe
  • miejsce IV – F. Kraus kl. IIIe
  • miejsce VI – R. Sudoł kl. IIId

III Powiatowy Konkurs Recytatorski „Poezja Pokolenia Kolumbów”:

  • II miejsce – Justyna Burkiewicz kl. III e

Powiatowy Konkurs Recytatorski w Zespole Szkół w Pokoju:

  • II miejsce- Magdalena Zakowicz kl. Iic

Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski „Poezja II wojny światowej” w Zespole Szkół Rolniczych w Namysłowie:

  • II miejsce- Magdalena Zakowicz kl. II c

Praca fotograficzna wyróżniona – wystawiana w Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu

XIV Konkurs Fotograficzny „Zabytkowa Architektura wsi opolskiej”:

  • wyróżnienie- A.Pater kl.IIc

II Międzygimnazjalny Turniej Piosenki pt. „Spotkanie z piosenką”:

  • I miejsce (indywidualnie) – K. Fiała kl. I e
  • III miejsce ( indywidualnie) – W. Zwiernik kl. I a
  • I miejsce (zespołowo)- zespół „Fermata”

Wystawa plakatów „70 rocznica wybuchu II wojny światowej” starostwo powiatowe (kl. II)

Drużynowe Mistrzostwa Województwa w LA:

  • IV miejsce- dziewczęta
  • I miejsce – chłopcy

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików:

  • II miejsce w biegu na 300m przez płotki chłopców
  • III miejsce w skoku wzwyż chłopców
  • III miejsce w rzucie oszczepem
  • IV miejsce w biegu na 300m. przez płotki chłopców
  • II miejsce w sztafecie 4×100 m. chłopców
  • III miejsce w skoku wzwyż dziewcząt

Powiatowe biegi przełajowe:

  • II miejsce- Damian Tistek kl. I c
  • III miejsce- Rafał Nowojski kl. II a

Halowe Mistrzostwa Polski w LA:

  • II miejsce w biegu na 60m przez płotki mężczyzn
  • V miejsce w biegu na 60m. przez płotki kobiet

Mikołajkowy Konkurs Skoku Wzwyż:

  • II miejsce – Gim. nr 2 Namysłów – 420 cm,
  • Indywidualnie: III miejsce – Patrycja Wróbel – Gim. nr 2 Namysłów – 145 cm,
  • I miejsce- Paweł Zieliński kl. II b
  • II miejsce- Jarosław Kadłubek kl. II b

 1,303 total views,  1 views today


Biuletyn informacji publicznej
logowanie do e dziennika
ikona facebook

Archiwum