Sukcesy rok szk. 2008/2009

UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO POSZCZEGÓLNYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W ROKU SZK. 2008/2009

Na szczeblu miejsko- gminnym i wojewódzkim

Wojewódzki Konkurs Geograficzny:

  1. Szołdra Adrian I m.
  2. Kozłowski Patryk V m.
  3. Denes Arkadiusz XI m.

Na szczeblu miejsko – gminnym

Wojewódzki Konkurs Matematyczny:

  1. Filipczak Edyta II m.
  2. Tuła Aleksandra V m.
  3. Szachun Marcin VI m.

Na szczeblu miejsko – gminnym

Wojewódzki Konkurs Historyczny:

  1. Jaźwiec Martyna – I m.
  2. Patryk Kozłowski – III m.

Na szczeblu miejsko – gminnym

Wojewódzki Konkurs Techniczny:

  1. Sterniuk Adam – III m.
  2. Słoniewski Wojciech – VII m.

Na szczeblu miejsko – gminnym

Wojewódzki Konkurs Fizyczny:

  1. Filipczak Edyta – I m. /Finalistka etapu Wojewódzkiego/
  2. Szachun Marcin – II m. /Finalista etapu Wojewódzkiego/
  3. Kraus Filip – IV m.

Na szczeblu miejsko – gminnym

Wojewódzki Konkurs Chemiczny:

  1. Kęsik Barbara – I m. /Laureatka etapu Wojewódzkiego!!! /
  2. Szachun Marcin – II m. /Finalista etapu wojewódzkiego! /
  3. Wołczyńska Klaudia – III m.
  4. Filipczak Edyta – IV m.
  5. Tuła Aleksandra – V m.
  6. Gibulska Paulina – VI m.

Na szczeblu miejsko gminnym

Wojewódzki Konkurs Biologiczny:

  1. Kęsik Barbara – II m.
  2. Ostrowska Ewa – III m.

Na szczeblu miejsko – gminnym

Wojewódzki Konkurs Informatyczny:

  1. Szachun Marcin – I m. /Finalista etapu wojewódzkiego/

Na szczeblu miejsko – gminnym

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego

  1. Sandra Cichecka – II m.

Na szczeblu miejsko – gminnym

Olimpiada z języka angielskiego

  1. Filipczak Edyta – I m. /Finalistka etapu wojewódzkiego/
  2. Kęsik Barbara– I m. /Finalistka etapuwojewódzkiego/

Na szczeblu miejsko – gminnym

Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

  1. Denes Arkadiusz – Finalista etapu wojewódzkiego
  2. Kozłowski Patryk – Finalista etapu wojewódzkiego

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o BHP w rolnictwie

  1. Masiowska Anna – udział w finale wojewódzkim

Konkurs Fotograficzny „Opolskie Pejzaże” etap wojewódzki:

  • Masiowska Anna – V miejsce
  • Alicja Kulla – wyróżnienie

Konkurs dziennikarski: „Liczy się temat” – etap ogólnopolski „Pro memoria”

  • I miejsce: Biłyk Emilia, Farenholc Aleksandra, Kosakiewicz Zuzanna, Kulla Alicja, Marko Aleksandra.

Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych:

  • w kategorii zespołów tanecznych – III m. na etapie miejsko- gminnym – Zespół „Jump”
  • w kategorii zespołów wokalno- instrumentalnych – I m. na etapie miejsko- gminnym Zespół „Spam”

„Matematyka bez granic” – kl. IIIe

Region Dolnośląsko – Opolski

IV Powiatowy Konkurs J.Ang „English Quest”

  • I miejsce – Edyta Filipczak – indywidulanie
  • I miejsce – grupowo (Anna Masiowska, Marytna Jaźwiec, Rafał Rozszczypała)

Powiatowy Konkurs Recytatorski : „Poezja Pokolenia Kolumbów”

  • Wyróżnienie – Justyna Burkiewicz

47 Ogólnopolski Konkurs „Aneks Twórczości Artystycznej”

  • „ATA”- wyróżnienie – Przemek Wójtowicz
  • „ATA”- wyróżnienie – Justyna Burkiewicz

Wystawa malarska:

  • pt. „Impresje” – Zespół Licealno – Gimnazjalny Wołczyn /KULTURALIA/
  • pt. „Picasso” – Urząd miasta – Duża sala
  • pt. „Teraz My” – Sztuka polska – Galeria w Starostwie
  • pt. „Koniec wojen” – NOK

Ogólnopolski Konkurs na Plakat z okazji 70 Rocznicy Zbrodni Katyńskiej:

  • I miejsce w wojewódzkim programie: „Moja mała ojczyzna” – dla Gimnazjum Nr 2 w Namysłowie
    w składzie: E. Biłyk, A. Kulla, A. Farenholc, A.Marko, Z. Kosakiewicz
  • I miejsce – E. Biłyk – Laureat
  • II miejsce – A. Kulla
  • Wyróżnienie – A. Farenholc

 1,394 total views,  1 views today


zaproszenie
LOGO KONKURSU
Biuletyn informacji publicznej
logowanie do e dziennika
ikona facebook

Archiwum