Listopad 2020

Miejsko – Gminny Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych

10 maja w Namysłowskim Ośrodku Kultury odbył się Miejsko – Gminny Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych. Nasze zespoły wypadły w tym roku znakomicie, zajmując czołowe miejsca w swych kategoriach. Zespół FERMATA prowadzony przez p. Marcina Mysiorka zajął I miejsce w kategorii zespołów wokalnych szkół gimnazjalnych.

Zespoły ALIVE i KABA zajęły odpowiednio I i II miejsce w kategorii zespołów wokalno – instrumentalnych i instrumentalnych szkół gimnazjalnych. W tej samej kategorii IV miejsce zajął zespół AMOL. Opiekunem zespołów jest p. Alicja Okularczyk.

W kategorii zespołów tanecznych I miejsce przypadło naszemu zespołowi FORMACJA. Grupę prowadzi p. Marzena Troska.

GRATULUJEMY !!!

Składy zespołów

FERMATA

Izabela Wojnarska, Paulina Wójcik (kl. II d), Sandra Mętel, Milena Moniak (kl. III d), Katarzyna Kołodziej, Klaudia Ostrysz, Paulina Wybraniec (kl. III e)