previous arrow
next arrow
Slider

szkolne-wsparcie-k-km
Styczeń 2020
P W Ś C P S N
« Gru    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Archiwum
rok-szkoly-w-ruchu-logologo_eszkola-mbaner_vulcan_1pajacyk-m2rzecznik-praw-dzieckafb szkołybadzmy_poszukiwaczami_autorytetu szkola_pamieta nprc cała_polska_czyta_dzieciom wychowanie_przez_czytanie madrzy_cyfrowi trzymaj_forme program_dla_szkol
 
 
 

Sukcesy

Z wielką radością oznajmiamy, że nasz konkursowy film pt. “Szacunek” wygrał w ogólnopolskim konkursie programu “Wychowanie przez czytanie”! Organizatorem akcji była Fundacja “ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom” – znana wszystkim miłośnikom czytania dzieciom, zwłaszcza w pierwszym tygodniu czerwca. Film był efektem przeprowadzanego w naszej szkole programu “Wychowanie przez czytanie”, który objął klasy siódme i ósme. Celem programu było przekazanie uczniom, czym są wartści, jak odróżnić dobre od złych i jak stosować te właściwe. Uczniowie klasy ósmej chętnie wzięli udział w realizacji filmu i pokonali 498 szkół, wskakując na II pozycję. To wielki sukces uczniów, którzy wcielili się w aktorów, jak i reżyserów, oraz pani Magdaleny Gawlak i pani Kasi Dudziec – koordynatorek projektu. GRATULUJEMY!

24 total views, no views today

W dniu 10 czerwca w Namysłowskim Ośrodku Kultury odbył się III Namysłowski Festiwal Artystyczny, na którym zaprezentowali się uzdolnieni muzycznie uczniowie szkół podstawowych, klas III gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych gminy Namysłów. Czytaj dalej

155 total views, no views today

W dniu 31.05.2019 odbyły się mistrzostwa szkoły w tenisie stołowym. Organizatorami turnieju byli: Pan Mirosław Kaczmarek, uczniowie klasy 3B: Kacper Kosmala, Jakub Krasoń ( w ramach projektu edukacyjnego). W przeprowadzeniu turnieju pomagały uczennice klasy 3D: Zuzanna Gorczyńska i Karolina Słomińska.

Wyniki w kategorii dziewcząt:
1 miejsce – Dobrosława Krupińska
2 miejsce – Sandra Nanowska
3 miejsce – Milena Stocka
4 miejsce – Oliwia Chowanek

Wyniki w kategorii chłopców:
1 miejsce – Michał Skarżyński
2 miejsce – Michał Piekarek
3 miejsce – Michał Maryniak
4 miejsce – Antoni Płócieniczak

Gratulujemy wszystkim zawodnikom. Bardzo dziękujemy sponsorowi Panu Arturowi Masiowskiemu Prezesowi firmy “Ekowod” za ufundowanie wspaniałych nagród.

105 total views, no views today

Dzisiaj nasi uczniowie wzięli udział w ogólnopolskim turnieju “Żywioły lasu”. Czytaj dalej

168 total views, no views today