Sukces Weroniki i Olgi w konkursie plastycznym

Dwie uczennice Gimnazjum Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie świętowały 18 grudnia 2015 r. sukces w siódmej edycji konkursu plastycznego na kartkę bożonarodzeniową organizowanym przez Bibliotekę Publiczną w Namysłowie.

Jury w składzie pan Antoni Kazimierz Drapiewski, pani Danuta Alicja Okularczyk i pani Teresa Hruby dokonała arcytrudnego wyboru laureatów spośród 124 kartek nadesłanych ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Nasze uczennice: Weronika Wasylkiewicz z III e oraz Olga Kwiecień z II c odebrały w Bibliotece Publicznej nagrody za zajęci II miejsce w przypadku Weroniki, praca Olgi została wyróżniona. Dziewczyny nie spodziewały się sukcesów, tym bardziej że po raz pierwszy przystąpiły do konkursu.
W Bibliotece czekała na laureatów i przybyłych gości miła niespodzianka. Przedszkolaki z Przedszkola Integracyjnego przygotowały przezabawne i przesympatyczne jasełka, wprowadzając zebranych w przedświąteczny nastrój. Następnie kierownik Biblioteki – pani Teresa Hruby – przystąpiła do rozdania nagród. Nasze uczennicy wyszły zadowolone, uśmiechnięte oraz dumne ze swoich prac, ponieważ kartki konkursowe były na bardzo wysokim poziomie. Uczennicom gratulujemy, mamy także nadzieję, że w przyszły mroku powtórzymy sukces.

1,068 total views,  1 views today

zaproszenie