SUKCES SPORTOWY…NAUCZYCIELI

Nie tylko uczniowie naszej “dwójki” ale także nauczycie osiągają wspaniałe sukcesy sportowe.

Tak jak w ubiegłym roku tak i w tym swoje mistrzostwa w piłce siatkowej rozgrywali pracownicy oświaty. Nasz powiat jako jedyny wystawił obie reprezentacje: damską oraz męską. Po kilku godzinach zmagań, wspaniałych meczach oraz wielkich emocjach wszystko stało się jasne, a wyniki naszych reprezentacji były rewelacyjne. Panie na koniec turnieju zajęły drugie miejsce, ulegając tylko zawodniczkom z Opola. Panowie natomiast, w której to drużynie grał nasz nauczyciel wychowania fizycznego pan Sebastian Konieczny, zajęli pierwsze miejsce. Wyróżnienie dla najlepszego zawodnika otrzymał kolega Stefan Kostecki nauczyciel z SP nr 4. Powtarzając hasło z ubiegłego roku: nie tylko uczniowie naszej “dwójki” ale także nauczycie osiągają wspaniałe sukcesy sportowe.

1,015 total views,  1 views today

zaproszenie