Sukces Eweliny Ciunek

NA 10 NAJLEPSZYCH UCZNIÓW – SPORTOWCÓW
SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO
ZA 2013 ROK

Ewelina Ciunek, uczennica klasy IIa nie po raz pierwszy odniosła tak ogromny sukces. W roku 2013 została wybrana również najlepszą zawodniczką w kraju w zapasach kobiet młodziczek do lat 14 w swojej kategorii wagowej. Jest zdobywczynią I miejsca Mistrzostw Polski Młodziczek do lat 14, I miejsca w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, I miejsc w Turniejach Międzynarodowych w Szwecji, Niemczech oraz w Polsce. Ewelina jest też Mistrzynią Polski Uczniowskich Klubów Sportowych, Mistrzynią Województwa Opolskiego Młodziczek do lat 14 w zapasach w stylu wolnym kobiet oraz Mistrzynią Województwa Opolskiego Młodziczek do lat 14 w sumo. Są to jedynie niektóre z bardzo licznych sukcesów naszej gimnazjalistki.

Ewelina osiągnęła to wszystko dzięki swojemu talentowi, pracowitości, wytrwałości, zaangażowaniu oraz pasji.

Jesteśmy z Niej bardzo dumni i życzymy dalszych sukcesów.

Wych. Ewa Ryszczyk

1,101 total views,  1 views today