SU zaprasza wszystkich do miłego spędzenia tygodnia

Poczynając od dnia dzisiejszego, tj. Dnia Muffina (30 marca), zapraszamy wszystkich – rodziców i uczniów, do wspólnej zabawy w kuchni przy pieczeniu pysznych nieco innych wersji babeczek (uczestniczki konkursu na Młodą Damę zapewne pamiętają, czym różni się muffin od babeczki).Zachęcamy również do wstawiania zdjęć z muffinami na szkolnego fb!
Dzień jutrzejszy, wtorek 31 marca, jest Dniem Budyniu, w związku z czym chyba domyślamy się, co będzie na deser!
Samorząd Uczniowski wspiera akcję #ZOSTAŃWDOMU, i dlatego prosimy, aby w Prima Aprilis nie dochodziło do… wybryków, kończących się narażeniem własnego i cudzego zdrowia. Zostańmy w domu i cieszmy się z możliwości przebywania razem pod jednym dachem i w jednej sieci.
W sobotę, 4 kwietnia, złóżcie życzenia geografom, ponieważ wtedy obchodzą oni swój dzień!
Życzymy wszystkim zdrowia i pogodnego nastroju
PS na classroom google jest pokój Samorząd Uczniowski zdalnie, proszę o dołączenie członków SU i chętnych (kod r5jogqo).

zaproszenie
LOGO KONKURSU