Dnia 20 czerwca 2016 roku w Namysłowskim Ośrodku Kultury  odbyło się spotkanie uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w bieżącym roku szkolnym mają szczególne osiągnięcia dydaktyczne. Stypendium Burmistrza Namysłowa  i pamiątkowe dyplomy z rąk Artura Włodarczyka, Wiceburmistrza Namysłowa i Joanny Leszczyńskiej, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu miejscowego Urzędu Miejskiego otrzymali: Maria Wanat jako najlepsza absolwentka naszego gimnazjum ze średnią ocen 5,50 i wzorowym zachowaniem; Mateusz Adamczyk, Anna Iżycka, Marta Janiszewska, Zuzanna Kania, Adrianna Kowalska, Jan Ciepły, Jagoda Pastucha – jako  laureaci i/lub finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych.  Nagrody Burmistrza Namysłowa  i pamiątkowe dyplomy za osiągnięcia w konkursach i turniejach przedmiotowych na poziomie gminy czy powiatu otrzymali uczniowie wyżej wymienieni oraz: Jagoda Długosz, Natalia Środoń, Paula Szczepaniak, Nikodem Górski, Justyna Tamborska, Filip Orzeł, Wiktoria Gadomska, Weronika Korzeniowska, Mateusz Simlat, Bartosz Pater, Igor Fiała, Wojciech Szuster.

Burmistrz docenił także osiągnięcia sportowe uczniów. Za sukcesy sportowe na poziomie wojewódzkim nagrody, tj. bezpłatny wstęp na miejską pływalnię przez okres wakacji, otrzymali: Adamczyk Jakub, Duda Szymon, Dziedzic Paweł, Fiała Igor, Furmański Bartłomiej, Gibulski Wiktor, Górski Nikodem, Habrych Bartosz, Lupa Michał, Mikuśkiewicz Julian, Pawłowski Filip, Sikora Jakub, Wierzbicki Jakub, Sadowska  Adriana, Pierzchawka Oliwia, Korzeniowska Weronika. Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych i życzenia nie mniejszych sukcesów w kolejnych latach szkolnych!

nok

1,223 total views,  1 views today