Spotkanie z ZSR w Namysłowie

W dniu 27 marca 2014 roku naszą szkołę odwiedzili, pan dyrektor Jacek Pietroszek oraz nauczyciel informatyki pan Andrzej Kazimierczyk z Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie, którzy podsumowując wcześniejszą wizytę gimnazjalistów podczas „Dnia Otwartych Drzwi” w ZSR, swoim wystąpieniem zachęcali uczniów klas III do kontynuowania swojej ścieżki kariery edukacyjnej w ich szkole.

Po obejrzeniu prezentacji oraz wysłuchaniu Pana dyrektora, uczniowie zadawali pytania dotyczące funkcjonowania szkoły, jej możliwości i zasad rekrutacji elektronicznej na nowy rok szkolny 2014/2015. Na zakończenie zostali zaproszeni do skorzystania z szerokiej oferty placówki, która dąży w kierunku osiągania przez uczniów jak największych sukcesów.

Doradca zawodowy
Małgorzata Górniak