Spotkanie w Urzędzie Marszałkowskim

Urząd Marszałkowski gości naszych uczniów!

Od poniedziałku, 5 maja, w Urzędzie Marszałkowskim w Opolu prezentowana jest wystawa twórczości technicznej uczniów szkół opolskich. Wśród ogromnej ilości prac twórczych jest i nasz ślad. Na wystawie zostały zaprezentowane wybrane prace Szymona Kuberskiego.

Uczeń klasy IIa już pokazał na swoje wybitne zdolności i zręczne palce w zginaniu papieru, tworząc przepiękne i efektowne konstrukcje origami. Wśród wystawionych prac zobaczyć możemy pawie, łabędzie, zające, skorpiony. Liczne kwiaty, motywy roślinne i miniaturowe drzewa. Do kolekcji wystawienniczej dołącza także złotoskrzydły anioł i bałwan kapelusznik. Te i inne prace podziwiać możemy przez cały tydzień w holu głównym Urzędu przy ulicy Piastowskiej w Opolu.

Piotr Leszczyński