Spotkanie w LO Dobrzeń

28 kwietnia 2014 roku grupa młodzieży Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie , w ramach “Dni Otwartych”, po raz kolejny odwiedziła Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim. Podczas spotkania z Panią Dyrektor Małgorzatą Świderską, Doradcą Zawodowym Jolanta Kasprzyk oraz nauczycielami, uczniowie mieli możliwość zapoznania się z szeroką ofertą szkoły na przyszły rok szkolny 2014/2015 oraz spotkania się z byłymi absolwentami naszego gimnazjum, którzy bardzo aktywnie zachęcali gimnazjalistów do wyboru właśnie ich szkoły.

Podczas naszej wizyty młodzież miała okazję obejrzeć szkołę, zaplecze sportowe, zajęcia warsztatowe, lekcje, a także pokaz „Tańca Irlandzkiego” w wykonaniu uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Dobrzeniu Wielkim oraz naszych uczennic Ani Boch z kl.III.c oraz Natalii Jagiełły z kl.III.b.

Doradca zawodowy

Małgorzata Górniak