Grudzień 2020

W dniu 13 marca 2013 roku w naszej szkole odbyło się pierwsze ,z cyklu spotkań z przedstawicielami szkół średnich w naszym mieście, spotkanie klas III z nauczycielami z Zespołu Szkół Mechanicznych im. Żołnierzy Września 1939 roku w Namysłowie. W trakcie spotkania uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną oraz wysłuchali prelekcji gości, dotyczącej oferty ich szkoły na nowy rok szkolny 2013/2014. Zostali też oficjalnie zaproszeni na bliższe poznanie szkoły i jej propozycji dalszego kształcenia się młodzieży naszego gimnazjum w dniu 09 kwietnia 2013 r. na „Dzień Otwartych Drzwi”.

15 marca 2013 roku grupa młodzieży naszego gimnazjum na zaproszenie dyrekcji, w ramach „Dni Otwartych”, odwiedziła Zespół Szkół w Dobrzeniu Wielkim. Podczas spotkania uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertą szkoły na przyszły rok szkolny 20132014 oraz obejrzenia występów uczniów, którzy bardzo aktywnie zachęcali gimnazjalistów do wyboru właśnie ich szkoły. Podczas naszej wizyty obejrzeliśmy zajęcia warsztatowe – pokazy, wzięliśmy udział w konkursach oraz czekało na nas wiele „afrykańskich” niespodzianek.

W dniu 22 marca 2013 roku naszą szkołę odwiedzili, pan dyrektor Jacek Pietroszek oraz nauczyciel informatyki, pan Jerzy Maciejewski z Zespołu Szkół Rolniczych w Namysłowie, którzy swoim wystąpieniem zachęcali uczniów klas III do wyboru ich szkoły, w ramach dalszej ścieżki swojej kariery edukacyjnej. Po obejrzeniu prezentacji oraz wysłuchaniu pana dyrektora uczniowie zadawali pytania dotyczące funkcjonowania szkoły, jej możliwości i oferty z którą się zapoznali. Na zakończenie zostali zaproszeni do skorzystania z szerokiej oferty placówki, która dąży w kierunku osiągnięcia przez uczniów jak największych sukcesów oraz na „Dzień Otwarty” w Zespole Szkół Rolniczych w dniu 09 kwietnia 2013 roku

Doradca zawodowy
Małgorzata Górniak