Grudzień 2020

SPORTOWE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

W dniu 22 maja na Stadionie Miejskim w Namysłowie odbyły się Powiatowe Indywidualne Mistrzostwa w LA. Naszą szkołę reprezentowała liczna drużyna dziewcząt i chłopców, którzy zajęli czołowe miejsca. Dziewczęta brały udział w następujących konkurencjach: bieg na 100 m ( Natalia Kot I miejsce, Natalia Panasińska- V miejsce); 100 m ppł ( Sylwia Wiśniewska- I miejsce); skok w dal (Natalia Kot i Melania Szczypior poza podium); skok wzwyż (Oliwia Pierzchawka- I miejsce, Adrianna Sadowska- II miejsce); pchnięcie kulą ( Gabrysia Nieśpiałowska- rekord życiowy) oraz 4x 100 ( N. Panasińska, N. Kot, Z. Harasimczuk, S. Wiśniewska- I miejsce). Opiekun W. Chwiołka. Zawodniczki, które zdobyły złote i srebrne medale zakwalifikowały się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się dna 03 czerwca w Opolu.

Natomiast chłopcy brali udział w: biegu na 1000m (Habrych Bartosz V miejsce, Julian Mikuśkiewicz – IV miejsce, Maciej Gąszczak – II miejsce); biegu na 600m (Kacprzak Patryk V miejsce); rzucie oszczepem (Jakub Sikora poza podium, Paweł Dziedzic – III miejsce, Nikodem Górski – I miejsce); biegu na 100m (Szymon Duda IV miejsce); rzucie dyskiem (Nikodem Górski – I miejsce); biegu 300m ppł (Filip Pawłowski – I miejsce); biegu na 300m (Filip Pawłowski – III miejsce); skoku w dal ( Michał Lupa poza podium, Bartosz Wolski poza podium, Krystian Ołpiński – III miejsce) sztafecie 4x100m (Sz. Duda, F. Pawłowski, S. Szołdra, M. Gąszczak – II miejsce). Opiekun M. Kaczmarek.

Naszym zawodnikom i zawodniczkom życzymy powodzenia na Zawodach Wojewódzkich, które odbędą się 3 czerwca w Opolu.

1,440 total views,  1 views today