Sportowcy Dwójki

15 czerwca 2014r. w Opolu odbył się Międzynarodowy Drużynowy Festiwal Skoków. Patrycja Wąchała i Kacper Sygulski, zawodnicy LUKS „Dwójka” przy Gimnazjum nr2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie reprezentowali drużynę Województwa Opolskiego, która zajęła I miejsce.

W klasyfikacji indywidualnej Kacper Sygulski wynikiem 190cm zajął II miejsce i uzyskał awans do Mistrzostw Polski. Awans uzyskali również Patrycja Wąchała w skoku wzwyż i Wojciech Krymski w pchnięciu kulą.

20 czerwca 2014r. w Opolu odbyły się Klubowe Mistrzostwa Województwa w lekkiej atletyce. Klub LUKS „Dwójka” przy Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie reprezentowało 15 zawodników. Najlepsze wyniki w kategorii juniora młodszego uzyskali Mikołaj Barszcz I miejsce w skoku w dal, Patrycja Wąchała I miejsce w skoku wzwyż. W kategorii młodzika Nikodem Górski – I miejsce w rzucie oszczepem (42.99-bardzo dobry wynik) i III miejsce w rzucie oszczepem, Maciej Gąszczak III miejsce w skoku w dal, Natalia Kot I miejsce w biegu na 100m i I miejsce w skoku w dal, Oliwia Pierzchawka II miejsce w skoku wzwyż, Sergiusz Szołdra I miejsce w biegu na 100m. S. Szołdra, M. Barszcz, M. Gąszczak, F. Pawłowski II miejsce w sztafecie 4x100m.

Informacja Zarząd LUKS „Dwójka” przy Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Namysłowie

 1,137 total views,  3 views today


powrót do szkoły
Opolskie dla podstawówek
Biuletyn informacji publicznej
logowanie do e dziennika
ikona facebook

Archiwum