Siatkarskie zmagania

Dnia 11 czerwca 2015r. na sali Orzeł w Namysłowie odbył się  II Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi  w Namysłowie organizowany w ramach projektu edukacyjnego przez chłopców z klasy II d i II b pod opieką pana Sebastiana Koniecznego  i pana Wojciecha Chwiołki. W turnieju wzięły udział 3 zespoły:  Gimnazjum  z ZGS w Domaszowicach, drużyna z Gimnazjum nr 1 im. Szarych Szeregów  w Namysłowie oraz nasza z Gimnazjum nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi  w Namysłowie. Turniej otworzył Pan Dyrektor Artur Matkowski życząc wszystkim sportowej rywalizacji oraz zwycięstwa. Pierwszy mecz rozegrały drużyny z Domaszowic oraz drużyna z Gimnazjum nr 1, która po zaciętej walce  przegrała  mecz. Drugi  mecz rozegraliśmy z Domaszowicami, niestety przegrywając. W ostatnim meczu rywalizowaliśmy z  drużyną z „Jedynki ”. Walka była zawzięta  i tym razem sięgnęliśmy po zwycięstwo zajmując drugie miejsce. Trzecie miejsce zajęli siatkarze z Gimnazjum nr 1 . Najlepsi w tym roku okazali się siatkarze z Domaszowic. Turniej umilały nam dziewczyny z zespołu Formacja, które tańcem rozpoczęły turniej. Cały mecz był profesjonalnie komentowany. Mimo porażki imprezę uważamy za udaną. Gościom podobała się organizacja siatkarskich  zmagań. Na zakończenie  turnieju dyrektor wręczył zwycięzcom nagrody i puchary. Szczególne podziękowania chcielibyśmy skierować  do firm: Milez Developer, ML Pabiniak, „Osiedle nad Widawą” za ufundowanie pucharów, nagród, 0woców i  słodkości dla zawodników.

W imieniu chłopców z II d i II b dziękujemy naszym opiekunom za pomoc przy realizacji projektu.

Kacper Barszcz i Maciek Bodzioch

1,224 total views,  1 views today