ZAPISY DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Namysłów, 05 lutego 2018 roku

ZAPISY DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W NAMYSŁOWIE NA ROK SZKOLNY 2018/2019

Dyrektor szkoły ogłasza zapisy do Szkoły Podstawowej Nr 2 w Namysłowie na rok szkolny 2018/2019:

1. Do klasy pierwszej:

– dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły (przyjmowanie zgłoszeń dzieci z obwodu szkoły do dnia 15 marca 2018 roku)

1. Do klasy czwartej:

– na podstawie indywidualnych wniosków rodziców (przyjmowanie wniosków do dnia 30 marca 2018 roku)

Zgłoszenia i wnioski wraz z załącznikami należy składać w sekretariacie szkoły.  Formularze do pobrania poniżej i również w sekretariacie szkoły.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Zgłoszenie dziecka do klasy pierwszej

Wniosek o przyjęcie do klasy czwartej

Deklaracja zgłoszenia dziecka do świetlicy

Granice obwodu Szkoły Podstawowej Nr 2 w Namysłowie obejmują następujące ulice:

Brzozowa, Dębowa, Grunwaldzka, Jarzębinowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Krzywa, Lipowa, Modrzewiowa, Oławska, Orzechowa, Podleśna, Podmiejska, Marii Curie Skłodowskiej, Sosnowa, Świerkowa, Wierzbowa, Władysława Stanisława Reymonta Nr 1 – 9 i nr: 11, 78, 80, 82, 84, 86; Sołectwo: Ligotka.