Rozdanie nagród w „naturalnym” konkursie plastycznym

Molik Książkowy oraz jurorzy konkursu plastycznego: p. wicedyrektor Aneta Świlak, p. Katarzyna Dudziec oraz p. Magdalena Gawlak mają zaszczyt przedstawić wyniki i zaspokoić ciekawość uczestników. W tym roku uczniowie zaskoczyli jurorki i Molika pomysłowością, różnorodnością oraz oryginalnością przyniesionych prac konkursowych. Jury zdecydowało przyznać dwa pierwsze miejsca w konkursie dla uczniów klas IV-VII „Ulubiona pora roku poetów? Jesień, naturalnie!” – Natalii Wrońskiej z klasy IV A oraz Nadii Zając z klasy IV B.
W konkursie dla uczniów klas I-III „Moja ulubiona baśniowa postać, naturalnie!” jury przyznało… więcej miejsc. Oto i one:
I miejsce zdobyli
Oskar Jarosz z klasy II A
Tomasz Marciniak z klasy I A
Nadia Wrońska z klasy I A
II miejsce zdobyli
Gabrysia Kaczmarek z klasy II A
Alicja Franczak z klasy II B
Szymon Sobiegraj z klasy III A
Weronika Zając z klasy II B
Wyróżnienie otrzymała praca Macieja Wołkowicza z klasy I B.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy zapału, konceptu i odwagi! Prace można podziwiać na parterze.

Nieobecni podczas ceremonii wręczania nagród proszeni są o skontaktowanie się z panią Magdą i Molikiem w dniu powrotu do szkoły.