Rekrutacja do kl. VII dwujęzycznej

Z uwagi na fakt, iż z powodu zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19, a więc zamknięcia szkoły zwracam się z prośbą o przesyłanie dokumentów rekrutacyjnych do klasy VII dwujęzycznej na rok szkolny 2020/2021 dowolną drogą elektroniczną na adres: sp2namyslow@wodip.opole.pl (np. w formie skanów, zdjęć wypełnionych i podpisanych formularzy) lub wrzucanie do urny w wejściu do szkoły – w formie papierowej,  w terminach określonych w zarządzeniu Burmistrza Namysłowa w sprawie rekrutacji do szkół podstawowych Gminy Namysłów na rok szkolny  2020/2021. Dokumenty rekrutacyjne do pobrania na: sp2namyslow.pl w zakładce: Rekrutacja (do klasy VII dwujęzycznej).

W razie pytań lub wątpliwości proszę o kontakt mailowy na adres jak powyżej lub telefoniczny: 77 4101377.

Z poważaniem, Artur Matkowski, Dyrektor Szkoły

DYREKTOR
SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 Z ODDZIAŁAMI DWUJĘZYCZNYMI IM. MARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE
W NAMYSŁOWIE